Referencje

5
Udostępnij

A TRUSTWORTHY PARTNER THAT TRULY UNDERSTANDS THE BIOGAIA BRAND

Looking to expand the reach of our probiotic products, we began our partnership with Ewopharma over a decade ago, in 2007. Following successful launches in a few countries, our collaboration has grown to include the registration, distribution, sales, and marketing of BioGaia products in 15 countries in Central Eastern European markets.

Over the years, we have not only benefited from Ewopharma’s extensive experience in these markets but also their expertise in the areas of medical and consumer marketing. Their true understanding of our products and BioGaia as a brand has made them one of our top three partners globally.

We value Ewopharma as a highly professional partner who we can fully trust. We would certainly recommend them to any organization looking to tap the potential of these growing markets (just don’t tell our competitors).

36
Udostępnij

Profesjonalizm i otwartość w relacjach partnerskich z Dr Falk Pharma

Nasza skuteczna współpraca z Ewopharma trwa już od ponad 20 lat. To co zaczęło się jako początkowy projekt z Salofalkiem® i Ursofalkiem® w kilku wybranych krajach przekształciło się w wieloletnią współpracę, opartą na zaufaniu do Ewopharma w prowadzeniu marketingu, sprzedaży i rejestracji rozszerzającego się portfolio produktów Dr. Falk na całą Europę Wschodnią.

Duża i dobrze rozwinięta sieć Ewopharma w tym regionie pozwala na rozwój naszej obecności, w oparciu o ich doświadczenie i znajomość rynków, której nie moglibyśmy osiągnąć samodzielnie. Ewopharma to zaufany partner, z którym praca charakteryzuje się profesjonalizmem i otwartością.

Bez wątpienia polecamy Ewopharma innym firmom farmaceutycznym, które szukają dostępu do Europy Środkowo-Wschodniej mając jednocześnie nadzieję na równie owocne partnerstwo w przyszłości.