Nasze wartości

Szwajcarska jakość

Jako szwajcarskie przedsiębiorstwo staramy się uosabiać wartości związane z naszym krajem i obywatelami.Jesteśmy słowni, przestrzegamy terminów oraz warunków zawartych umów, a także zapewniamy doskonałą jakość i niezawodność. Tak jak w Szwajcarii łączymy stabilność wynikającą z naszej długiej historii i elastyczność dzięki nowoczesnemu podejściu i skutecznym procesom podejmowania decyzji.

Pasja

Nasze przedsiębiorstwo zostało powołane do życia dzięki naszej pasji, którą wciąż się kierujemy podczas codziennej pracy. Nasze zespoły kochają swoją pracę i z przyjemnością dołożą dodatkowych wysiłków dla naszych partnerów. Ten entuzjazm sprzyja postawie „nic nie jest niemożliwe”, które doprowadziło nas do obecnej pozycji i pomaga nam rozwijać się w przyszłości.

 

Tradycja

Dzięki naszej długoletniej obecności na rynku zyskaliśmy doświadczenie i wiedzę, które zapewniały nam powodzenie w przeszłości, służą temu celowi obecnie i będą to robić w przyszłości. Dążymy do długotrwałej współpracy, aby wspólnie z naszymi partnerami rozwijać się dla obopólnych korzyści. W tej dynamicznej branży cenimy tradycję, ale zdajemy sobie także sprawę ze znaczenia rozwoju – dla Ewopharma i naszych partnerów.

 

Odpowiedzialność

W Ewopharma zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności związanej z naszą pracą – nie tylko w stosunku do naszych partnerów, ale także pacjentów, którzy potrzebują wprowadzanych przez nas produktów. Przywiązujemy dużą wagę do etycznego prowadzenia działalności i szkolimy nasze zespoły w zakresie zgodności z wewnętrznymi i zewnętrznymi zasadami i przepisami.

Lojalność

Jesteśmy dumni z lojalności naszych pracowników. W Ewopharma cenimy różne kultury i poglądy oraz dążymy do zapewnienia środowiska pracy, które wydobywa z wszystkich stron, to co jest najlepsze. To sprawia, że owocna współpraca opiera się na zaufaniu, a komunikacja odbywa się na równych prawach. Uważamy, że wartości te są podstawą długotrwałej współpracy, która jest korzystna dla wszystkich zaangażowanych stron.