O Ewopharma

Firma Ewopharma kontynuuje działalność spółki M.R. Leclerc & Co. założonej w 1959 r. Od samego początku skupiamy się na zapewnianiu dostępu do rynków farmaceutycznych Europy Środkowo-Wschodniej. Wiele się zmieniło w tym regionie od 1959 r. – pod względem ekonomicznym i politycznym. Przez ten czas dogłębnie zrozumieliśmy te rynki i zyskaliśmy cenioną pozycję.

Choć rozpoczynaliśmy działalność wyłącznie jako partner marketingowy firm farmaceutycznych, obecnie nabyliśmy i wprowadziliśmy na rynek produkty chronione patentem.

Nasza marka Revalid® – linia produktów do holistycznej pielęgnacji włosów i zapobiegania ich wypadaniu – została założona w 1992 r. w Szwajcarii.

W 2011 r. nabyliśmy irlandzką spółkę Newport Pharmaceuticals Ltd., dzięki czemu zyskaliśmy pełne prawo własności do leku przeciwwirusowego Isoprinosine® w tym samym roku.

Nasza działalność nadzorowana w głównej siedzibie firmy w Schaffhausen (Szwajcaria) obecnie obejmuje przekazywanie branżowej wiedzy i doświadczenia, aby skutecznie wprowadzić marki firmy Ewopharma i naszych partnerów na rynki docelowe.

W 2004 r. dołączyliśmy do RX-Alliance– profesjonalnej sieci współpracy dla odnoszących sukcesy firm farmaceutycznych działających na wybranych rynkach europejskich.